Освітній портал Педпреса

Калейдоскоп шкільного життя!!!


Калейдоскоп  шкільного життя
Барвиста осінь поступилася своїми позиціями перед першим грудневим снігом, та барвистому шкільному життю в стінах Колядинецького НВК снігова пороша тільки допомагає.
 Розпочалася зима в Колядинецькому НВК активно: всі учні готувалися до районного семінару заступників з виховної роботи. Президент шкільного самоврядування Світлана Коваль разом з учнівським активом представили структуру учнівської республіки «Юність» та гімн школи. Учасники хореографічного та літературно-драматичного гуртків під керівництвом В.О.Дубовик та музичного керівника Л.М.Удовиченко підготували виступи агітбригади  «Життя», екологічної агітбригади «Зелена планета»  та  художні номери : танці, пісні,гуморески. Екологічний парламент разом з учителем біології В.М.Маштовою підготували обширну виставку «Друге життя непотрібним речам», де представили цікаві експонати ,зроблені власноруч.
            Проте більшість позакласного часу учнів зайняла підготовка до новорічних свят. А розпочали новорічний цикл свят вже традиційним  для всіх днем Святого Миколая. Учні 5-11 класів заздалегідь   підготували подарунки для учнів молодших класів.  Учні з нетерпінням чекали відкриття «Майстерні Діда Мороза», де кожен мав змогу прийти та виготовити подарунок для молодших школярів. Цього року всім прийшлися по душі об’ємні картинки,ангели, саморобні іграшки. Процесом керували  тимчасово виконуючі обов’язки Святого Миколая учителі : Л.П.Коваль, С.В.Лотюк, Л.М.Удовиченко, Н.П.Костян,  М.М.Васюхно, Н.М.Васюхно.
Ранком 19 грудня всі учні зібралися в актовому залі. Учні 5 класу підготували міні-виставу , де інсценізували вечір у перед днем Св.Миколая. Учень 11 класу Олександр Коваль в образі Миколая вручив учням початкових класів та вихованцям дитсадка подарунки. Учні середніх та старших класів також не залишились без солодких подарунків від Св.Миколая.
            Підготовка до новорічного святкування- ще одне цікаве заняття, що  об’єднує шкільну родину. До роботи долучились майже всі. За короткий період часу  був проведений конкурс новорічних плакатів-поздоровлень, виставка «Замість ялинки-зимовий букет».  Учні початкових класів розпочали святкування нового року першими, 26 грудня. Такому різноманіттю костюмів та акторській грі могли позаздрити найкращі театри України, адже всі учні ретельно готувалися та тренувалися довгий період часу.  27 грудня новорічну  естафету  прийняли вихованці дитсадка, які дуже чекали  Діда Мороза та Снігуроньку, а також учні 5-8 класів, які ненароком  зламали машину часу та довго не могли її відремонтувати. 28 грудня в святково прибраному фойє зібралися найстарші учні  Колядинецького НВК. Проте свято могло й не відбутися, адже  Снігуронька зовсім забула свої обов’язки та зациклилась на рекламі. Врятував ситуацію Дід Мороз, до якого звернулися за допомогою всі учасники вистави. Також на глядачів чекали смішні сценки та гуморески,танцювальні номери, веселі новорічні пісні, лотерея та розіграші. Закінчилося святкування новорічною дискотекою.

О.І.Колісник, заст..директора з ВР